موسسه سنجش سپاهان

حسابداری،حسابرسی،قبول وکالت مالی،اظهار نامه مالیاتی

موسسه سنجش سپاهان

حسابداری،حسابرسی،قبول وکالت مالی،اظهار نامه مالیاتی

مشاوره در زمینه های عمومی مربوط به حسابداری ، راهبری و بهره برداری از سیستم های مالی اداری جامع ، یکپارچه و مستقل .
مشاوره و ارائه طریق : حسابداری مالیاتی ، ارزش افزوده ، حسابداری قضایی
ارائه روش های افزایش بهره وری سازمان مالی معاملاتی محاسباتی شرکت ها
رفع اختلاف سامانه های مالیاتی
مطابقت سامانه های مالیاتی ارزش افزوده ، معاملات فصلی ، با یکدیگر و با اظهارنامه عملکرد سالانه و اصلاح مغایرات
اظهارنامه های اصلاحی ارزش افزوده ، فصلی ، عملکرد ، حقوق دستمزد و غیره

موسسه سنجش سپاهان در سال 1373 توسط احمد نورمحمدی به شماره 535 در اداره ثبت شرکت های اصفهان ثبت رسیده و  از سال 1375 فعالیت خود را در  استان  اصفهان آغاز نموده است .

فعالیت موسسه محدود به اصفهان نبوده و در استان های آذربایجان شرقی , غربی , قزوین , تهران , خوزستان , چهارمحال و بختیاری و مرکزی نیز  رد پایی از فعالیت های آن می توان یافت .

عملیات موسسه شامل طراحی , برنامه نویسی , استقرار , راه اندازی و بروز رسانی سیستم های تجاری , دولتی , صنعتی و بهای تمام شده به زبان های " نما" , فاکس پرو , و ... تحت سیستم عامل  DOS و  پیاده کردن و استقرار انواع سیستم ها و نرم افزارهای موجود در بازار در شرکت ها و پشتیبانی و آموزش بوده است .

حسابرسی های سفارشی ,  موارد خاص , داوری بین شرکا و مالکان شرکت ها و کارخانجات , تهیه گزارشات تحلیلی برای استفاده در مراجع دولتی و قضایی , از سایر فعالیت های موسسه بوده است .

هم اکنون موسسه در استان اصفهان به فعالیت حسابداری مالیاتی , مشاوره حقوقی و مالیاتی , آموزش , پشتیبانی و استقرار سامانه های اینترنتی مالیاتی , بیمه ای , حقوق دستمزد و ... اشتغال دارد .

تحقیقات در زمینه های روتین کردن فرایندهای حسابداری و حسابرسی و اپراتوری نرم افزارهای اداری مالی , و کاربردی ساختن یافته های پژوهش های جهانی روانشناختی در این زمینه یکی از مشغولیت های دایمی متخصصان همکار در موسسه می باشد , نتایج این تحقیقات در وبلاگ های موسسه و همکاران همواره منتشر می گردد .